3593 Kandelabrar
Såld: 2.700 kr
Såldes den 6 oktober 2008 -
1487 Kandelabrar
Såld: 45.000 kr
Såldes den 22 januari 2007 -
8001 Kandelabrar
1 par, Empir, brons, förgyllda, två ljus, H48
Såld: 45.000 kr
Såldes den 16 februari 2004
8078 KANDELABRAR
1 par, Förgyllda, 1800-tal
Såld: 4.000 kr
Såldes den 18 december 2000